Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Agencje walczą o córki Iglesiasa!

Agencje walczą o córki Iglesiasa!
Siostry Iglesias stają się coraz bardziej pożądane w świecie mody. (Fot. Instagram/@victoriaiglesiasr)
Światowe agencje modelek rozpoczęły walkę o 16-letnie bliźniaczki, Cristinę i Victorię Rijnsburger Iglesias. Nastolatki są córkami słynnego hiszpańskiego piosenkarza Julio Iglesiasa.

Wśród firm kuszących córki artysty są m.in. spółki, których właścicielami są Elieen Ford oraz John Casablancas, uważani za liderów w świecie agencji modelek.

Zarówno Cristina, jak i Victoria na swoich profilach na portalach społecznościowych od dłuższego czasu umieszczają zdjęcia, na których pozują niczym modelki. Osób lubiących je w tej roli nie brakuje, o czym świadczy liczba like'ów - ponad 70 tys.

Bliźniaczki nie ukrywają, że kiedyś chciałyby podążyć śladem swojej matki, 52-letniej dziś Mirandy Rijnsburger. W wywiadzie dla jednego z hiszpańskich magazynów zdradziły, że pasjonują się również karierami innych modelek.

"Podziwiamy wszystkie modelki, lecz w szczególności Adrianę Limę. Podoba nam się jaka jest. Ludzie myślą, że to łatwe być modelką, ale wcale tak nie jest. Potrzeba dużo pracy i zaangażowania" - przekazały siostry bliźniaczki.

Już przed ponad dwoma laty, Julio Iglesias ujawnił w hiszpańskich mediach, że jednym z największych marzeń jego córek jest kariera modelek.

"Cristina i Victoria chciałyby zostać modelkami, tak jak ich matka. A ja chciałbym, aby były mocne, ponieważ życie je bardzo rozpieszczało" - stwierdził hiszpański piosenkarz.

Urodzony w 1943 r. Julio Iglesias jest jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy na świecie. Artysta wydał blisko 80 albumów muzycznych. W Księdze Rekordów Guinnessa odnotowany jest jako piosenkarz, który nagrał najwięcej płyt w największej liczbie języków. Najczęściej śpiewa po hiszpańsku, a także po francusku, angielsku i portugalsku.

Od 1990 r. Julio Iglesias żyje w związku z Mirandą Rijnsburger. Małżeństwo ma piątkę dzieci, w tym dwie bliźniaczki: Cristinę i Victorię.

Iglesias ma też trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Wśród nich jest światowej sławy piosenkarz Enrique Iglesias