Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

4-letni George bawi się pistoletem. Brytyjczycy oburzeni

4-letni George bawi się pistoletem. Brytyjczycy oburzeni
Na kilku fotografiach George celuje z zabawkowego pistoletu. (Fot. Twitter/@daisytorme)
Książę William wziął wczoraj udział w charytatywnym meczu polo w Tetbury (Gloucestershire). Kibicowała mu księżna Kate z Georgem i Charlotte, a kilka zdjęć z imprezy wywołało oburzenie w sieci.

Rozbrykane dzieci i uśmiechnięta mama - fotografie, na których szczęśliwa rodzina królewska ogląda rywalizację w polo, na pierwszy rzut oka nie powinny budzić kontrowersji. 

Uwagę internautów przykuła jednak zabawka, którą bawi się mały książę; na kilku fotografiach George celuje z zabawkowego pistoletu.

W mediach społecznościowych od razu rozgorzała dyskusja, czy księżna powinna pozwolić chłopcu bawić się miniaturową repliką broni palnej.

"Smutno patrzeć na to, jak książę bawi się  pistoletem w czasie, gdy kraj zmaga się z plagą przestępczości" - napisała na Twitterze Adrina Price.

"Myślałam, że to wrażliwe dziecko. Lepiej, żeby bawił się samochodzikami albo grał w piłkę. Niestety, rodzina królewska nigdy się nie zmieni" - dodała.

Okazuje się, że George marzy, by w przyszłości zostać policjantem. 

Podczas uroczystości w Pałacu Kensington, jeden z oficerów policji zażartował w rozmowie z Williamem, czy jego dzieci chciałyby do nich dołączyć. "George ma obsesję na punkcie policji. Przynajmniej na ten moment" - odpowiedział William.

W zeszłym roku w liście do Mikołaja 4-latek poprosił o samochód policyjny.

George marzy, by w przyszłości zostać policjantem. (Fot. Getty Images)