Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

15-latek w ciężkim stanie. Wjechał skuterem w metalową linkę

15-latek w ciężkim stanie. Wjechał skuterem w metalową linkę
15-letni chłopiec z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. (Fot. Thinkstock)
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Białym Borze (powiat mielecki), w wyniku którego 15-letni chłopiec z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. W związku ze sprawą zatrzymano 41-latka. Mężczyzna mógł przyczynić się do obrażeń doznanych przez chłopca.

Wczoraj około godziny 19.30 dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony o tym, że dwóch chłopców jadących motorowerem najechało na metalową linkę.

Kierujący skuterem 15-letni chłopiec z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Drugi z chłopców, po opatrzeniu przez lekarzy, wrócił do domu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że linkę pomiędzy metalowymi słupkami rozwiesił właściciel drogi. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną, która pomoże odtworzyć przebieg zdarzenia.

W związku ze sprawą zatrzymano 41-letniego właściciela posesji. Mężczyzna jest podejrzewany o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.