MKS Stal Sanok

Pogoda

Lokalizacja

Współrzędne dla GPS:
49° 26' 7.04''
22° 4' 3.96''
Współrzędne dla GPSPowiększ
kod QR
Adres:
Wyciąg Karlików
38-505 Karlików ,
Karlików
Telefon:
48 606264278,
48 134632638
E-mail:
karlikow@interia.pl

Informacje o trasach narciarskich

Długość wyciagu:
1200m
Różnica wzniesień:
188m
Rodzaj wyciagu:
orczykowy

Opis


Stok narciarski, znajdujący się w bliskim położeniu Sanoka, zarządzany przez Miejski Klub Sportowy STAL Sanok. Przy stoku znajduje się restauracja i hostel.

Wyciąg położony jest na północnym stoku góry Kamień nieopodal wsi Karlików. U podnóży płynie potok. Ze stacji górnej wyciągu możemy podziwiać piękne bieszczadzkie widoki pokrytej śniegiem okolicy, m. in. Tokarnię (777 m n.p.m.). Malownicze krajobrazy to z czego przede wszystkim słyną Bieszczady.

Przy stoku znajduje się szkółka narciarska, prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów.

Do dyspozycji narciarzy są 2 wyciągi orczykowe o zdolności przewozowej 2000os./h, a także wyciąg o długości 150 m z myślą o dzieciach i początkujących narciarzach oraz Snowpark dla miłośników snowboardu.

Posiadamy system sztucznego dośnieżania stoków, który pozwoli nam przy mroźnej, suchej zimie zapewnić dobre warunki na trasach.

Przy wyciągu znajduje się hotel (20 miejsc noclegowych), restauracja, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, nauka jazdy na nartach.

W okolicy wiele gospodarstw agroturystycznych. Duże obszary leśne, czyste rzeki i powietrze, wytyczone szlaki turystyczne, bogata flora i fauna to atuty tych terenów.

Zdjęcia

Nikt jeszcze nie skomentował tego miejsca.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią.

Dodaj komentarz


Aktualnie na stoku