Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Anna Lewandowska kusi o poranku...

Anna Lewandowska kusi o poranku...
Anna Lewandowska zaskoczyła fanów przepisem na pyszną kawę. (Fot. Facebook/Anna Lewandowska)
...apetyczną kawą o smaku Rafaello! Jak ją przygotować?

"Poranna kawa. Kto lubi ten moment?" - pyta swoich fanów na Facebooku Anna Lewandowska.

Żona znanego polskiego piłkarza podejmuje walkę z rutyną i proponuje zastąpić tradycyjną czarną kawę czymś smaczniejszym. "Próbowaliście już mojej kawy o smaku Rafaello?" - zwraca się do fanów.

Do przygotowania niezwykłej kawy wystarczą trzy składniki: 1 espresso, 1 łyżka musu kokosowego oraz mleko kokosowe. Opcjonalnie można dodać również kilka kostek lodu - radzi Lewandowska.

"To na ciepło czy zimno? Ja zawsze i tylko pijam czarną" - pyta jedna z fanek, która preferuje raczej tradycyjną kawę. "Kawa musi być klasyczna" - wtóruje jej kolejna.

Na szczęście nie zabrakło również komentujących, którym nietypowa kawa wyjątkowo przypadła do gustu. "Jest wyśmienita, właśnie ją piję" - informuje internautka. "Wygląda smakowicie" - dodaje kolejna. 

Niektórzy zwrócili uwagę, że dużym problemem może być dostępność musu kokosowego. Na szczęście i na to znalazła się rada - jak podali internauci, wystarczy zmielić blenderem miąższ z kokosa.
Dietetyczna kawa o smaku Rafaello. (Fot. Facebook/Anna Lewandowska)