Reklama
 
Przeczytaj i oceń artykuł!
6.00 / 5
27 października
Szwejk na Podkarpaciu
Przygody Dobrego Wojaka Szwejka
6.00 / 4
6 marca
Hello Kitty - kotek z piekła rodem
Czy kociak bez ust może stanowić zagrożenie duchowe dla dzieci?
Polska Polska
Tomasz Barański/PAP Life / 8 kwietnia 2013
Polska kuchnia najlepsza na świecie!
"Cieszy moda na kulinaria, ale kucharze - celebryci - nie mają wiele wspólnego z prawdziwa kuchnią narodową, czy regionalną - mówi wydawca książek... czytaj dalej »
Dorota Kosko / 30 marca 2013
Poradnik dla opornych. czytaj dalej »
Emilia Klepacka/PAP Life / 25 marca 2013
Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia... czytaj dalej »
Dominika Gwit/ PAP Life / 16 marca 2013
Ma 31 lat, pracuje ze światowymi gwiazdami, jest jedną z najbardziej znanych aktorek w Polsce i właśnie otrzymała nagrodę Polskiej Akademii Filmowej... czytaj dalej »
Dominika Gwit/PAP Life / 9 marca 2013
Aktor Maciej Stuhr otrzymał dwie nominacje do tegorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej - Orły 2013. Jedna z nich dotyczy roli w "Pokłosiu... czytaj dalej »
Ludzie Ludzie
Anna Burek / 1 listopada 2012
Śmierć i co dalej?
Śmierć jest nieodłącznym elementem naszego życia. Nikt przed nią nie ucieknie, ani nie ochroni przed nią osób najbliższych. Czasami przychodzi... czytaj dalej »
Andrzej Grabarczuk/PAP Life / 6 października 2012
Najnowsza książka Moniki Richardson "Pożegnanie z Anglią" pełna jest obserwacji z życia Anglików, ale i Angielek. Okazuje się na przykład, że... czytaj dalej »
PAPLife / 29 września 2012
Sabrina Pilewicz - to ona zaprojektowała suknie na ślub i wesele Oli Kwaśniewskiej. Artystka opowiada o współpracy z prezydentówną i uchyla ... czytaj dalej »
Andrzej Grabarczuk/PAP Life / 15 września 2012
Do jurorskiego składu popularnego programu "Bitwa na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda telewizyjnej Dwójki ujawnia, w jaki sposób... czytaj dalej »
PAP/AC / 11 września 2012
Najlepiej nie otwierać poczty elektronicznej, wystrzegać się biznesowych spotkań i skupić na myśleniu o obowiązkach, które czekają nas konkretnego... czytaj dalej »
Kultura Kultura
Ula Paryz / 11 lutego 2013
Best mistakes, czyli najlepsze wpadki translatorskie
Czasem nieudolne tłumaczenie potrafi zabić najlepszą filmową produkcję. My Polacy lubimy spolszczenia. Dlatego mamy na sumieniu niebagatelną ... czytaj dalej »
AC/PAP / 1 lipca 2012
Nazywany prequelem "Obcego" "Prometeusz" Ridleya Scotta, animacja "Epoka lodowcowa 4" oraz nowe części historii o Batmanie czy Człowieku-Pająku... czytaj dalej »
Karolina Dudzik / 31 maja 2012
Kilka sezonów motocyklowych za mną. Przyszedł czas na zmianę sprzętu. Przesiadka z choppera na coś bardziej turystycznego. Zdecydowałam się na... czytaj dalej »
Serwis Regionalny / 4 maja 2012
Jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych polskich muzyków. Założyciel i lider zespołu Zakopower, łączącego góralską tradycję z nowoczesnym... czytaj dalej »
AC/Pap Life / 22 kwietnia 2012
Tatiana Okupnik od niedawna jest jednym z jurorów popularnego programu muzycznego "X-Factor", gdzie ocenia młode talenty razem z Kubą Wojewódzkim... czytaj dalej »
Świat Świat
Emilia Klepacka/PAP Life / 13 kwietnia 2013
Trendy nie czynią kobiet niewolnicami
Każdego sezonu marki kosmetyczne proponują nowe trendy i tendencje w makijażu. Maciej Słomkowski, główny makijażysta marki Dior przekonuje jednak... czytaj dalej »
Dorotka Kosko / 11 kwietnia 2013
Czyli czas golenia nóg, motylków w brzuchu i zmian na lepsze. czytaj dalej »
Bolorigami / 9 kwietnia 2013
Historia zwyczaju picia popołudniowej angielskiej herbatki. czytaj dalej »
Stefanmur / 2 kwietnia 2013
Kościół Katolicki zaskakuje już od wielu wieków. I choć wszystko się współcześnie w Kościele zmienia, to jednak są takie karty w jego historii... czytaj dalej »
Bolorigami / 1 kwietnia 2013
Jezus, jakiego może nie znałeś. Nowoczesna refleksja na temat Zmartwychwstania. czytaj dalej »
Nauka Nauka
Gosia Butler / 3 kwietnia 2013
Nauczmy nauczycieli!
Zakonnica siedzi w wannie, gdy rozlega się pukanie do drzwi. „Kto tam?” pyta zakonnica, a raczej: „Who is it?”, bo to... czytaj dalej »
Gosia Butler / 14 marca 2013
Zaczęłam bywać na salonach (Salon24) i - mimo zrobienia błędu już w pierwszym artykule - zostałam jednak dobrze tam przyjęta. Ale jeden z komentatorów... czytaj dalej »
Gosia Butler / 4 marca 2013
Odpowiedź krótka: bo uczą tak samo, jak w latach 50-tych. Jednak od czasu internetu wiele się zmieniło. Po pierwsze: każdy ma dostęp do żywego... czytaj dalej »
Gosia Butler / 13 lutego 2013
Często na stwierdzenie: Zacząłem się uczyć angielskiego późno, jako dorosły, i mam kłopoty z akcentem – pada odpowiedź: No tak, to... czytaj dalej »
Eva Janello / 6 lutego 2013
Niektórzy z trudnością uczą się jednego języka obcego, a innym z łatwością przychodzi posługiwanie się kilkudziesięcioma. Jak to jest możliwe... czytaj dalej »
Reklama
Umiesz pisać? Masz ciekawy temat?
Chcesz dorobić jako freelancer?
Skontaktuj się z nami

Waluty więcej walut »

Kurs NBP z dnia: 2018-07-18
Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.8276 zł -0.03 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.3036 zł +0.00 zł
Hrywna (Ukraina) 1 UAH (₴) = 0.1407 zł +0.00 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.7031 zł +0.04 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.6941 zł +0.01 zł
Przelicznik walut
na
Reklama