Biuro - Galicjusz.pl- Twój regionalny portal internetowy

Portal Galicjusz.pl powstał w maju 2011 roku. Jego celem jest dostarczenie polskim internautom serwisu na najwyższym poziomie, który pozwoli im czerpać korzyści z aktualnej i bogatej bazy informacyjno-ogłoszeniowej.


"Bieżące informacje, zapowiedzi wydarzeń i zaawansowana baza ogłoszeń w jednym miejscu"


Galicjusz.pl-Twoje narzędzie komunikacji

Wierzymy, że Galicjusz.pl jest nie tylko źródłem informacji, ale również inspiruje naszych użytkowników do podejmowania działań.

Zachęcamy naszych użytkowników do korzystania z możliwości, które daje im ekspozycja na stronie Galicjusz.pl.

Sześć działów ogłoszeniowych takich jak Praca, Mieszkanie, Usługi, Kupię-Sprzedam, Motoryzacja i Towarzyskie stają się w praktyce wirtualnym rynkiem każdego ogłoszeniodawcy.
Zamieszczenie oferty sprzedaży chociażby nieużywanych podręczników, w tym wypadku przełoży się na korzyść finansową, a przy tym pomoże innemu studentowi nabyć materiały po niższej cenie.

Kto tworzy portal?
Portal tworzy grupa doświadczonych osób, które w swojej pracy kierują się pasją i są zorienotwane na nieustanny rozwój.
Zaawansowana budowa serwisu oraz chęć ciągłego udoskonalania portalu świadczy o naszej precyzyjności i konsekwencji.
Natomiast jeśli chodzi o działania w zakresie dziennikarskim górę bierze niczym nie uprzedzona ciekawska natura zespołu.

Do kogo skierowany jest portal?
Zapraszamy wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się co dzieje się w regionie podkarpackim.

Kreując portal Galicjusz.pl staraliśmy się przede wszystkim stworzyć serwis, który będzie pomocnym narzędziem szczególnie dla:

 • Mieszkańców Podkarpacia
  Ci którzy poszukują, ale także informują - to o nich i dla nich jest nasz portal.
  Na stronie znajdziecie bieżące infromacje np. o utrudnieniach na lokalnych drogach, wydarzeniach oraz publicystykę.
  Do znalezienia pracy, specjalisty, zakupienia łóżeczka dla dziecka, samochodu czy nawiązania nowych znajomości posłużą nasze ogłoszenia.

  Począwszy od osób indywidualnych poprzez firmy z długoletnim doświadczeniem, nasi ogłoszeniodawcy mają możliwość promowania swoich usług i produktów.

 • Odwiedzających Podkarpacie
  Osoby odwiedzające region mają okazję znaleźć na naszym serwisie infromacje, które pozwolą im w swobodny sposób poruszać się po terenie województwa i korzystać z dostępnych atrakcji turystycznych czy też skutecznie zaplanować działania biznesowe.