Menu

Seks dla opornych

Teatry
Seks dla opornych
Teatr Bo Tak w Rzeszowie zaprasza na wyśmienitą komedię "Seks dla opornych".

Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam - przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" - ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność.

Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie? Czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to co w związku dwojga ludzi najważniejsze, czyli bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?

"Seks dla opornych" to wyśmienita komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, wyobrażeniach i punktach widzenia, które rozmijają się pokazując dobitnie, że kobiety są z wenus, a mężczyźni z marsa. Warto zobaczyć tę mądrą, obfitującą w błyskotliwe dialogi  sztukę o życiu, przemijaniu i miłości, która bawi i wzrusza do łez. Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych.

Obsada: Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek, tłumaczenie Hanna Szczerkowska, reżyseria i idea przestrzeni Paweł Szumiec, muzyka Jarek Babula, współpraca scenograficzna Paulina Kuczma, ruch sceniczny Artur Dobrzański.

Miejsce: Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski. Czas trwania spektaklu: 100 minut bez przerwy.

Adres:

Uniwersytet Rzeszowski
ul. Rejtana 16 C
Rzeszów
35-001

Data i czas:

Cena:

35–45zł
Otwórz w Google Maps

Ostatnio dodane