Menu

Mery Spolsky w Undergroundzie

Koncerty, Festiwale
Zapraszamy na koncert Mery Spolsky w Undergroundzie w Rzeszowie.

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe.

Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie.

Do tej pory Mery można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, tegorocznym Spring Break'u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open'erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast 15 i 16 października Mery będzie supportowała IMANY podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. "Miło Było Pana Poznać" pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. "Alarm", natomiast 15 września nakładem Kayaxu ukazał się jej debiutancki album "Miło Było Pana Poznać".

Adres:

Pub Underground
ul. Matejki 10
Rzeszów
35-001

Data i czas:

Cena:

25–30zł
Otwórz w Google Maps

Ostatnio dodane