Menu

Charli Green i Krzysztof Puma Piasecki w Jaśle

Koncerty, Festiwale
Patronat:galicjusz.pl
Charli Green i Krzysztof Puma Piasecki w Jaśle
Jasielski Dom Kultury zaprasza na koncert amerykańskiego trębacza i polskiego gitarzysty


Charli Green, amerykański trębacz, wokalista, kompozytor i aranżer współpracował z największymi muzykami jazzowymi m.in. Deuterem Gordonem, Benem Websterem, Artem Taylorem czy Lou Bennetem. Obecnie  pracuje z własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i nią dyryguje.

Gitarzysta, kompozytor, aranżer i pedagog, jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, Krzysztof Puma Piasecki ma na swoim koncie pięć autorskich płyt. Jest laureatem Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach oraz stypendystą Berklee College of Music w Bostonie.

W 1997 r. zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma „Gitara i Bas”. Występował z wieloma znanymi i cenionymi artystami m.in.: Mickiem Sternem, Davem Wecklem, Scottem Hendersonem, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem, Jarosławem Śmietaną, Ewą Bem i Ryszardem Rynkowskim.

Towarzyszący muzykom kwartet 4SET łączy różne bieguny muzyczne: jazzowe frazy, swing, blues, rockową energię i funkowy groove. To wszystko składa się na wyjątkową muzykę, którą będziemy mogli usłyszeć także w podczas koncertu w Jaśle.

Zespół wystąpi w składzie:
Charlie Green - trąbka, śpiew
Krzysztof Puma Piasecki - gitara
Łukasz Gorczyca - gitara basowa
Adam Grzelak - perkusja
Jacek Prokopowicz - organy Hammonda

Wstęp:
20 zł


Koncert odbędzie się we wtorek, 10 marca o godz. 18:00
w Jasieslkim Domu Kultury

Zapraszamy serdecznie!

 

Adres:

Jasielski Dom Kultury
ul. Kołłątaja 1
Jasło
38-200

Data i czas:

Cena:

20zł
Otwórz w Google Maps

Ostatnio dodane