Wypadek w Domaradzu. Samochód osobowy zderzył się z tirem
15 lutego 2013, 09:00   Brak komentarzy    
Wypadek w Domaradzu. Samochód osobowy zderzył się z tirem
Fot. KPP Brzozów
Wczoraj, na krajowej 'dziewiątce' w Domaradzu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Czołowo zderzył się tam osobowy seat z tirem. Ponad cztery godziny na miejscu kolizji pracowali brzozowscy policjanci.
Wczoraj, przed godz. 6:00 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 9 w Domaradzu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierowca Seata, 24-letni mieszkaniec Brzozowa, wyprzedzając Opla stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarową Scanią.

W skutek tego zderzenia samochód ciężarowy znalazł się w przydrożnym rowie. Ponadto uszkodzeniu uległ również Opel, którego wyprzedzał kierujący Seatem. Kierowcy podróżowali sami. Jak ustalili policjanci byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 25-letni kierowca Seata. Został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy.

Na miejscu funkcjonariusze pracowali ponad cztery godziny. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli na ustalenie jego przyczyn i okoliczności.

KPP Brzozów / Rafał S.
Dodaj wiadomość do:   Śledź informacje na nasza-klasa.pl Dodaj informacje na facebook.com Ustaw status GG Dodaj informacje na wykop.pl
Reklama
Jeżeli masz ciekawego news'a -
i chcesz się nim podzielić
Napisz do nas!

Waluty więcej walut »

Kurs NBP z dnia: 2017-07-21
Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.7190 zł -0.04 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.2311 zł +0.02 zł
Hrywna (Ukraina) 1 UAH (?) = 0.1402 zł 0.00 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.6320 zł -0.03 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.8195 zł -0.01 zł
Przelicznik walut
na
Reklama