Menu

Tragiczny wypadek w Brzozowie. Jedna osoba nie żyje

Tragiczny wypadek w Brzozowie. Jedna osoba nie żyje
fot. KPP Brzozów
Wczoraj na ul. Legionistów w Brzozowie kierujący Fordem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka dostawczym Peugeotem. W wyniku zderzenia pasażer Forda odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłku lekarzy zmarł.
Wczoraj kilka minut przed godz. 16:00 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o wypadku na ul. Legionistów w Brzozowie, na drodze wojewódzkiej nr 886.

Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Fordem 18-letni mieszkaniec Bliznego na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka dostawczym peugeotem.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 17-letni pasażer Forda. Młody człowiek został przewieziony do szpitala, jednak w wyniku odniesionych obrażeń zmarł po kilku godzinach. Policjanci sprawdzili trzeźwość 18-letniego kierującego fordem oraz 47-letniego mężczyzny kierującego peugeotem. Byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci pracowali kilka godzin. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.