Menu

Twój hotel, lokal lub restauracja może być w przewodniku o Rzeszowie!

Twój hotel, lokal lub restauracja może być w przewodniku o Rzeszowie!
Przewodnik ma promować Rzeszów jako idealn± destynację na tzw. city break. (Fot. Thinkstock)
Miasto przygotowuje nowy przewodnik po Rzeszowie wraz z map±. Zostanie on wydany po polsku, angielsku, niemiecku i ukraińsku.

Będzie dostępny dla turystów w punktach informacji turystycznej, a także dystrybuowany podczas targów turystycznych i wydarzeń promocyjnych, w których Rzeszów bierze udział.

Oprócz informacji o mie¶cie, jego dostępno¶ci komunikacyjnej, wydarzeniach, zabytkach itp., maj± się w nim znaleĽć wpisy dot. rzeszowskich hoteli, restauracji, barów, pubów i innych miejsc, w których można przenocować i zje¶ć, a także miło spędzić czas.

Przewodnik ma promować Rzeszów jako idealn± destynację na tzw. city break, która jest dobrze skomunikowana i oferuje turystom liczne formy ciekawego spędzenia czasu. Dodatkowo Stolica Innowacji ma być przedstawiona jako możliwa "baza wypadowa" dla turystów, którzy s± zainteresowani odwiedzeniem innych miejsc na Podkarpaciu.

Osoby zainteresowane umieszczeniem informacji o obiekcie w przewodniku, powinny się kontaktować z Wydziałem Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa do końca stycznia br. (maile: kczyz@erzeszow.pl; kbajrasz@erzeszow.pl).