Menu

Trwaj± poszukiwania zaginionej adwokat z Rzeszowa

Trwaj± poszukiwania zaginionej adwokat z Rzeszowa
Wczoraj strażacy na pontonie sprawdzali koryto rzeki. (Fot. Policja Podkarpacka)
Od 2 stycznia policjanci poszukuj± zaginionej 38-latki. Jedyny ¶lad to torebka znaleziona nad brzegiem Wisłoka.

Aleksandra Kowalczyk wyszła z domu 1 stycznia 2018 roku. Nie poinformowała rodziny dok±d wychodzi. 38-latka od tamtej pory nie nawi±zała kontaktu z bliskimi, którzy zgłosili jej zaginięcie.

W poniedziałek około godziny 16:00 przypadkowa kobieta znalazła nad brzegiem Wisłoka damsk± torebkę. W torebce były dokumenty zaginionej.

W zwi±zku z tym kilkunastu policjantów sprawdziło obydwa brzegi Wisłoka i tereny przyległe bezpo¶rednio do rzeki - od zapory w kierunku Mostu Mazowieckiego.

Z kolei wczoraj, na pro¶bę funkcjonariuszy, strażacy na pontonie sprawdzali koryto rzeki. Do chwili obecnej policjanci nie odnaleĽli zaginionej. 

Aleksandra Kowalczyk ma ok. 170 cm wzrostu, ok. 80 kg wagi, twarz okr±gł±, włosy ciemne, długie, lekko falowane, oczy piwne, uszy ¶rednie, nos ¶redni. W dniu zaginięcia ubrana była w płaszcz czarny do kolan i ciemne spodnie.

Policja apeluje do wszystkich osób maj±cych wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej, by osobi¶cie lub telefonicznie kontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224, lub z dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 997.